درباره ما

ویدئوی معرفی وبسایت گردشگری تورکام

تورکام باهدف افزایش آرامش و مهیا کردن سفری خاطره انگیز و دلپذیر و کسب درآمد عموم مردم عزیز ایران از حوزه گردشگری کار خود را شروع کرده است. تورکام در نخستین قدم ها اقدام به معرفی جاذبه های گردشگری ایران عزیز با نشانی دقیق هر محل به همراه تصاویری بسیار زیبا و چشم نواز کرده است. در قدم بعدی جهت راحتی در سفر با همکاری یکی از شرکت های معتبر در زمینه رزرو (رزرواسیون مهر ) سیستم رزرواسیون تورکام هم برای رزرو هتل، هتل آپارتمان جهت اسکان مسافر و هم جهت خرید بلیط هواپیما راه اندازی شده است تا هیچ گونه دغدغه ای از بابت رفت و آمد و همچنین محل اسکان باقی نماند. یکی از چندین مزیت استفاده از سیستم رزرواسیون تورکام این است که می توانید از تخفیف های ویژه ای که تورکام در قرارداد با بیش از ۷۰۰ هتل در سراسر کشور و ۳۰ آژانس هواپیمایی دارد، بهره مند شوید.

در گام بعدی اقدام به راه اندازی فروشگاه کرده ایم و در آن دوره های آنلاین مرتبط با سفر را عرضه می کنیم.

تورکام سایتی هست برای مردم عزیز ایران ؛ و اصلی ترین سرمایه سایت بازدیدکنندگان سایت هستند. تمام تلاش متخصصان تورکام نشاندن لبخند رضایتی بر چهره شما می باشد و برای رسیدن به این هدف ، نیازمند نظرات و مشارکت های شما برای تبدیل شدن به برترین سایت خدمات گردشگری ایران هستیم.

به خواست خدا در سال های آتی مجموعه ای خواهیم بود که هرکس اراده سفر می کند تمام نیازهایش با مراجعه به تورکام مرتفع خواهد شد.

تورکام ؛ تجربه لذت بی دغدغه سفر

باتشکر هادی اکبرپور – مدیر وبسایت تورکام