ویدئوی معرفی وبسایت گردشگری تورکام

تورکام باهدف افزایش آرامش و مهیا کردن سفری خاطره انگیز و دلپذیر و کسب درآمد عموم مردم عزیز ایران از حوزه گردشگری کار خود را شروع کرده است. تورکام در نخستین قدم ها اقدام به معرفی جاذبه های گردشگری ایران عزیز با نشانی دقیق هر محل به همراه تصاویری بسیار زیبا و چشم نواز کرده است. در قدم بعدی جهت راحتی در سفر سیستم رزرواسیون تورکام هم برای رزرو هتل، هتل آپارتمان جهت اسکان مسافر و هم جهت خرید بلیط هواپیما راه اندازی شده است تا هیچ گونه دغدغه ای از بابت رفت و آمد و همچنین محل اسکان باقی نماند. یکی از چندین مزیت استفاده از سیستم رزرواسیون تورکام این است که می توانید از تخفیف های ویژه ای که تورکام در قرارداد با بیش از ۶۰۰ هتل در سراسر کشور و ۳۰ آژانس هواپیمایی دارد، بهره مند شوید.

تورکام سایتی هست برای مردم عزیز ایران ؛ و اصلی ترین سرمایه سایت بازدیدکنندگان سایت هستند. تمام تلاش متخصصان تورکام نشاندن لبخند رضایتی بر چهره شما می باشد و برای رسیدن به این هدف ، نیازمند نظرات و مشارکت های شما برای تبدیل شدن به برترین سایت خدمات گردشگری ایران هستیم.

به خواست خدا در سال های آتی مجموعه ای خواهیم بود که هرکس اراده سفر می کند تمام نیازهایش با مراجعه به تورکام مرتفع خواهد شد.

تورکام ؛ تجربه لذت بی دغدغه سفر

footer05
بیش از 600

هتل طرف قرارداد

footer01
طرف قرارداد با

30 آژانس هوایی

footer02
بیش از 10,000

مشتری کاملا راضی

footer04
معرفی بیش از 250

جاذبه گردشگری به همراه آدرس دقیق

footer03
پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته